Tlakoměry a spínače

 

DVOJNÁSOBNÝ TLAKOMĚR - LUN 1446

Letecký přístroj určený k přímému měření tlaku hydraulické kapaliny na letadlech. Může být umístěn na vnitřní straně potahu trupu nebo na palubní desce. Na číselníku mají oba tlakoměry vlastní stupnici s maximálním tlakem v horní části a nulovou hodnotu v dolní části přístroje. Rozsah přístroje je 2x6 Mpa.

 

DVOJNÁSOBNÝ TLAKOMĚR - LUN 1449

Letecký přístroj určený k přímému měření tlaku hydraulické kapaliny na letadlech. Může být umístěn na vnitřní straně potahu trupu nebo na palubní desce. Na číselníku mají oba tlakoměry vlastní stupnici s maximálním tlakem v horní části a nulovou hodnotu v dolní části přístroje. Rozsah přístroje je 2x20 Mpa.

 

SIGNALIZÁTOR TLAKU DIFERENČNÍ - LUN 1491

Membránový přístroj s mžikovým spínačem určený pro použití v letadlech pro signalizaci dosažení tlakového spádu kapalin (letecký petrolej, olej, atd.) motorů a energetických jednotek.

 

TLAKOVÝ SPÍNAČ - LUN 1492

Stavebnicový přístroj s mžikovým spínačem určený pro použití v letadlech pro spínání, vypínání nebo přepínání elektrických obvodů při dosažení předepsané hodnoty tlaku v pneumatických nebo hydraulických soustavách. Pracovními médii mohou být všechny druhy leteckých paliv a olejů (které nejsou agresivnější než voda), hydraulické kapaliny (odpovídající MIL-H5606F) a plyny (nesmí být agresivnější než vzduch).

14198

Úvod | Nahoru | Tisk

© 2018 MIKROTECHNA PRAHA a.s. All rights reserved.